Evlilik öncesi stres atmak, en yakın arkadaşlarınızla son kez doyasıya eğlenmek ve rahatlamak için düzenleyeceğiniz bekarlığa veda partinizi unutulmaz kılmak için yapmanız gereken 4 maddeyi sıralıyoruz.

Rahat ve Şık Bir Görünüm Tercih Edin

Düğünden önce kız kıza doyasıya eğleneceğiniz bir bekarlığa veda partisi planlarken en önemli düşüncelerinizden biri ne giyeceğiniz olacaktır. Bu özel günde hem şık hem de rahat olmak için seçiminizi mini elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Hareketli detaylara sahip şık bir mini elbise hem hareket özgürlüğünüz hem de rahatlıkla dans edebilmeniz için en iyi seçeneklerden biri olacak.

Tamamlayıcı Parça Olan Aksesuarlarınızı İhmal Etmeyin

Kıyafet seçiminizi tamamladıktan sonra sıra geldi görünümünüzün tamamlayıcı parçaları olan aksesuar seçimine… Son yılların en güzel trendlerinden biri de saçlarda açmış görüntüsü veren çiçekli saç aksesuarları. Eğer abartıdan uzak doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız saçlarınıza iliştireceğiniz çiçekli saç tokaları sizin için harika bir seçenek olabilir. Toplu veya açık saç modelleri için tercih edebileceğiniz taç, toka ve küpe gibi aksesuar seçeneklerini Düğün İşleri’nde bulabilirsiniz.

 Nedimeler için Konsepte Uygun Aksesuar Seçimlerini Partinize Dahil Edin

Konseptinize uygun aksesuarlarla gelin takımınızı oluşturmak organizasyonunuzu daha özel ve eğlenceli kılacaktır. Nedimeler için özel tasarım t-shirtler, eğlenceli rozetler, bileklikler, dövmeler ve konuşma balonları sayesinde hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de fotoğraf çekimlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Nedimeler ve Arkadaşlarınız için Minik ve Sevimli Hediyeler Seçin

Bekarlığa ne şekilde ve nerede veda etmek istediğiniz tamamen sizin seçiminiz… Ancak nerede ve nasıl olursa olsun gecenin hatırası olarak gelen misafirlerinize minik ve sevimli bir hediye vermek oldukça hoş olacaktır. Partiden sonra da hatırlanmak isteyen ve orijinal hediye fikirleri arayan gelin adayları için Dreamcatcher anahtarlıklar en iyi seçeneklerden biri olabilir. Modern baskı ve mottolarla tasarlanmış minik bir ayna hem misafirlerinizin sıklıkla yanlarında taşıyabileceği hem de baktıkça sizi hatırlayabileceği en popüler hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Bekarlığa veda partisi gecesinde hediye edebileceğiniz anahtarlıklardan aynalara, kupalardan çiçek magnetlere kadar tüm seçenekleri Düğün İşleri’nde bulabilirsiniz.