Ey 2020 gelinleri! Evet, kötü bir sene geçirdiğimizin ve sizin hayallerinizin ertelendiğinin farkındayız. Ama moral bozmak yok! Çünkü hala kendimizi şımartmanın ve yakınlarımız tarafından şımartılmanın yolları var.

Online Bekarlığa Veda Partisi Yapın!

Madem bu süreçte birbirimizden uzak olmalıyız, o halde siz de online uygulamalar ile sevdiklerinizi yanınızda hissedebilirsiniz. Nedimelerinizi belirleyin ve daha sonra bekarlığa veda konseptinizi onlara anlatın, ardından da ihtiyacınız olan küçük detayları toparlamaya başlayın! Bunun için Bekarlığa Veda kategorimiz tam senlik. Partiniz şimdiden hazır!

Nedimelere Sürpriz Hediye Paketi Gönderin!

Nedimelerine hediyelerini göndererek onlara unutulmaz sürprizler yapabilirsin. Hediye paketine ister her nedimene isimleriyle ürünler hazırla ister partine uygun mottolardan bir paket oluştur! Online partinde şapka/gözlük vb. aksesuar ürünleriyle de dansın keyfini çıkartabilirsiniz. Hediye kutusuna ekleyebileceğin ürünler;

En tatlı, küçük detayımız ise kutunun içine “Nedimem Olur Musun?” kartından eklemek olacak! ?

Düğünü Ertelediyseniz Eksikleri Gözden Geçirin!

Kimi düğününü seneye erteledi, kimi ise sadece nikah yapmayı tercih etti. Bazı çiftler ise düğününü bu yıl içerisinde ileri bir tarihe erteledi. İşte eksiklerini gözden geçirmek için çok iyi bir fırsat! Moral bozmak yok, er ya da geç hayallerinizden de güzel bir düğün gerçekleştireceğinizden biz eminiz. Blog’da yer verdiğimiz Düğün Gününe Adım Adım Yapılması Gerekenleri Listeledik. başlığımıza mutlaka göz at ve düğünün eksiksiz, kusursuz gerçekleşsin!

Kendinizi Şımartın!

En çok şımartılmayı tabii ki gelinlerimiz ve damatlarımız hak ediyor! Tüm eksiklerinizi en hızlı şekilde tamamlayabilmeniz için birbirinden farklı ürün ve tasarımlarla karşınızdayız. İsterseniz Instagram’dan (@dugunislericom) ya da mail yoluyla (iletisim@dugunisleri.com) bizimle aklınızdaki fikirleri, soruları, hazırlıklarınızı ve hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Biz de mutluluğunuza ortak olarak, elimizden geldiğince seve seve size yardımcı olabiliriz. Çünkü gelinler ❤ biz! ?