Düğününüzü planlarken heyecandan ya da stresten yanlış kararlar alabilirsiniz. Bu çok normaldir. Buna engel olmak için en çok yapılan hataları sizin için derledik.

  • Önce Kendinizi Düşünün

İlk sırada siz varsınız. Ne istiyorsunuz, nasıl bir düğün olacak, nasıl bir gelinlik giyeceksiniz vb. birçok soru… Önce sakince kimsenin etkisi altında kalmadan oturun ve düşünün. Senin için önemli olan şeyler nelerdir?

  • Gelinlik Seçimi Zamanı

Mekanı ve konsepti belirlemeden gelinlik seçimi yapmayın. Gelinliği öncesinde seçerseniz hata yapmış olursunuz. Çünkü gelinliğiniz mekan ve konseptinizle uyumlu olmalıdır.

  • Düzenli Beslenme

Her gelin düğün gününde fit görünmek ister. Fakat bunu son aylara bırakmayın. Eğer düzenli beslenmek istiyorsanız bu fikri minimum 6 ay öncesinden hayatınıza sokun. Böylece daha az strese girmiş olursunuz.

  • Son Dakika Eksikler

Her zaman her şey kusursuz gitmeyebilir. Bu sebeple mutlaka yakınınızda her an size yardım edecek, herhangi bir sorun/eksik çıktığında anında çözecek birine ihtiyacınız olacaktır. O kişiyi mutlaka önceden belirleyin.

  • Misafirleri Mutlu Edin

Sizin mutluluğunuzu paylaşmak için uzaktan/yakından gelecek olan sevdiklerinizi rahat ettirmeye önem verin. Onlara ufak hediyeler hazırlayarak bu özel günü ölümsüzleştirebilirsiniz.