Düğün, nişan, bekarlığa veda, after party hazırlıklarının vazgeçilmezi olan ufak keseler… Günün anlam ve önemine göre boyutunu belirle, tasarımını seç, kesenin içini doldurmaya başla! Keselerin kişiye özel olabileceğini de unutma!

  • Düğün

Düğün günü sevdiklerinize hatıra olarak ufak kese hediye edebilirsiniz. Bunu isterseniz girişte bir süslediğiniz masanız varsa oraya koyabilirsiniz, isterseniz de masaların üzerine tabak üstü/yanı olarak yerleştirebilirsiniz. Düğün günü başka hediyeleriniz de olacak ise bu kesenin içerisine ekleyebilirsiniz. Makrome anahtarlığı hediyelik olarak düğün gününe çok yakıştırdığımızı da belirtmek isteriz.

  • Nişan

Nişan hediyeliği olarak ufak keselerde genelde biraz daha kişiye özel/ tarih eklemeli tasarımlar tercih ediliyor. Bu keselerin içine lavanta ekleyebilirsiniz. Misafirler için kullanışlı bir hediye olacaktır. Aynı zamanda o günün anısı olarak da hep hatırlanacak bir üründür.

  • Bekarlığa Veda

En eğlenceli gün! İster kız kıza, ister erkek erkeğe bir kutlama olsun, her zaman en ilgi çekici hediye keseler olur. İlk önce konseptinize göre tasarım ve boyut seçin. Arkasından da o kesenin içini doldurma vakti! Bu konuda size birkaç öneri yapabiliriz; Ayna, ağrı kesici, oje, sakız, bileklik, kolonya, bardak altlığı, rozet.

  • After Party

Düğün ya da nişan organizasyonu sonlandıysa daha da çok eğlenme vakti gelmiş demektir. Daha çok yakın arkadaşların katıldığı bu hareketli partinin sonunda Hangover Kit keselere ihtiyaç duyulacaktır. Bu yüzden kesenin konseptine göre içeriğini de belirleyerek, sevdiklerinin işine yarayacak ürünlerin olmasına dikkat edebilirsin.